DronMAXcz

Obnovte původní výkon Vaší fotovoltaické elektrárny

  • 0
  • 03 června 2022

Obnovte původní výkon Vaší fotovoltaické elektrárny

Kategorie:Novinky

Leták

 

Je Vaše fotovoltaická elektrárna starší než 5 let nebo výkon při slunných dnech již není takový, co dříve?

Nabízíme Vám inspekci Vaší fotovoltaické elektrárny termokamerou, kde každý vadný fotovoltaický panel zanalyzujeme a navrhneme řešení k odstranění závady. Na základě této inspekce můžete odhalit chyby fotovoltaických panelů a obnovit tak výkon a zisky vaší fotovoltaické elektrárny. Tato inspekce může sloužit jako podklad pro pojišťovnu nebo pro reklamaci fotovoltaických panelů.

 

Kdy je potřeba tato inspekce?

V zásadě pokud je FVE starší než 5 let nebo je výkon při slunných dnech dosahuje méně než 90% instalovaného výkonu nebo došlo k nepříznivým povětrnostním vlivům (např. kroupy).

Kolik to stojí?

Inspekce běžného rodinného domu do 10KWp instalovaného výkonu stojí od 4 000,- Kč s DPH v ceně je zahrnuto: analýza FV panelů pomocí termokamery,  doprava do 50 km a podrobný protokol. Inspekce větších FVE nad 10KWp instalovaného výkonu je cena individuální.

 

Jak to probíhá?

Vy si určíte oblast, na které chcete provést inspekci např. přes www.mapy.cz . Tuto oblast s informacemi o vaši FVE, jako je počet panelů, instalovaný výkon atd., nám zašlete na email: info@dronmax.cz nebo nám jej sdělíte na tel. čísle 605 795 795

Na základě těchto informací Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

V domluvený termín přijedeme na místo, provedeme inspekci a zpravidla do 3 pracovních dnů Vám pošleme podrobný protokol o stavu Vaší fotovoltaické elektrárny. 

 

Jaký je výstup z inspekce dostanete?

Součástí inspekce je velmi podrobný protokol, kde vyhodnocujeme více než 15 typů závad. Ke každému panelu je podrobný popis se závadami, možných příčinách a případné odstranění závad. Podrobný protokol také obsahuje tabulku odhadovaných ztrát výroby el. energie.

 

Pokud zjistíme závady-kdo mi je odstraní?

Spolupracujeme s několika společnostmi, které se věnují této problematice a rádi poskytnou řešení opravy vaší fotovoltaické elektrárny. Umožní Vám znovu dosažní instalovaného výkonu Vaší fotovoltaické elektrárny.

Zajímavé video s Tesláčkem jak tato služba funguje je zde.

 

Zde je příklad jak díky naší inspekci jsme zákazníkovi odhalili závady díky nimž přicházel na roční výrobě el. energie zhruba 128 000 Kč,- bez DPH.

 

Ukázky z praxe: chyby instalace a vady FV panelů atd.

Zanechat odpověď