DronMAXcz

OBNOVTE PŮVODNÍ VÝKON VAŠÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

  • 2
  • 03 června 2022

OBNOVTE PŮVODNÍ VÝKON VAŠÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Kategorie:Novinky

Leták

 

Je Vaše fotovoltaická elektrárna starší než 5 let nebo výkon při slunných dnech již není takový, co dříve?

Nabízíme Vám inspekci Vaší fotovoltaické elektrárny termokamerou, kde každý vadný fotovoltaický panel zanalyzujeme a navrhneme řešení k odstranění závady. Na základě této inspekce můžete odhalit chyby fotovoltaických panelů a obnovit tak výkon a zisky vaší fotovoltaické elektrárny. Tato inspekce může sloužit jako podklad pro pojišťovnu nebo pro reklamaci fotovoltaických panelů.

 

Kdy je potřeba tato inspekce?

V zásadě pokud je FVE starší než 5 let nebo je výkon při slunných dnech dosahuje méně než 90% instalovaného výkonu nebo došlo k nepříznivým povětrnostním vlivům (např. kroupy).

Kolik to stojí?

Inspekce běžného rodinného domu do 10KWp instalovaného výkonu stojí od 4 000,- Kč s DPH v ceně je zahrnuto: analýza FV panelů pomocí termokamery,  doprava do 50 km a podrobný protokol. Inspekce větších FVE nad 10KWp instalovaného výkonu je cena individuální.

 

Jak to probíhá?

Vy si určíte oblast, na které chcete provést inspekci např. přes www.mapy.cz . Tuto oblast s informacemi o vaši FVE, jako je počet panelů, instalovaný výkon atd., nám zašlete na email: info@dronmax.cz nebo nám jej sdělíte na tel. čísle 605 795 795

Na základě těchto informací Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

V domluvený termín přijedeme na místo, provedeme inspekci a zpravidla do 3 pracovních dnů Vám pošleme podrobný protokol o stavu Vaší fotovoltaické elektrárny. 

 

Jaký je výstup z inspekce dostanete?

Součástí inspekce je velmi podrobný protokol, kde vyhodnocujeme více než 15 typů závad. Ke každému panelu je podrobný popis se závadami, možných příčinách a případné odstranění závad. Podrobný protokol také obsahuje tabulku odhadovaných ztrát výroby el. energie.

 

Pokud zjistíme závady-kdo mi je odstraní?

Spolupracujeme s několika společnostmi, které se věnují této problematice a rádi poskytnou řešení opravy vaší fotovoltaické elektrárny. Umožní Vám znovu dosažní instalovaného výkonu Vaší fotovoltaické elektrárny.

 

Zde je příklad jak díky naší inspekci jsme zákazníkovi odhalili závady díky nimž přicházel na roční výrobě el. energie zhruba 128 000 Kč,- bez DPH.

 

Ukázky z praxe: chyby instalace a vady FV panelů atd.

2 komentáře

Vladimír Šamánek

19 ledna, 2022at 2:19 pm

Dobrý den,
Jsme firma, která realizuje FVE již 13 let. Rádi nabídneme Vaše služby dále, pokud byste měli zájem o spolupráci. Občas bychom je využili i my. V případě zájmu se mi ozvěte.
S pozdravem
Šamánek Vladimír

Miroslav Holeček

8 června, 2022at 9:52 am

Mám FVE na trekru a nic nedává m mkám pocit , že někdo vykradl z panelů diody a nic to nevyrábí? Potřeboval bych buˇd opravu a nebo poradit co s tím? Trekr se netočí , je nastaven na trvalé pozici . Děkuji Miroslav Holeček 724710241 – České Budějovice

Zanechat odpověď